Lepení koupelnových doplňku pomocí výseku z oboustranné pásky

Návrh řešení pro lepení koupelnových doplňků za pomoci uceleného balíčku, který se skládá z výseku z obustranně lepicí pásky a dalších produktů zajišťujících dobrou adhezi..

Popis problému

Zákazník požaduje návrh řešení pro lepení designové řady koupelnových doplňků. Požadavek je na využití tvarových výseků. Důraz je kladen zejména na vysokou finální pevnost a jednoduchost aplikace. Finální produkt si bude koncový zákazník aplikovat sám. ​​​​​​​

Naše řešení

Zákazník požaduje návrh řešení pro lepení designové řady koupelnových doplňků. Požadavek je na využití tvarových výseků. Důraz je kladen zejména na vysokou finální pevnost a jednoduchost aplikace. Finální produkt si bude koncový zákazník aplikovat sám.

Náš obchodní zástupce navrhl řešení vysoce pevnostní páskou VHB pro špatně lepitelné povrchy. U aplikací tohoto typu je zejména nutné dbát na aplikační kázeň. Lepené povrchy je nutné vhodně připravit k lepení. U koupelnového doplňku z nerez materiálu je nutné provést odmaštění isopropyl alkoholem, zdrsnit brusným papírem a znovu materiál odmastit. Lepený materiál v koupelně (dlaždice apod.) je nutné opět odmastit isopropyl alkoholem a následně aplikovat primer, což je speciální základní nátěr, který se používá před aplikací oboustranně lepících pásek na obtížně lepitelné povrchy, kde zvyšuje přilnavost pásek.

Jako celkové řešení bylo navrženo dodávání komplexního balíčku, který obsahoval: výsek oboustranně lepící pásky, ampuli primeru 0,66ml a vlhčený ubrousek napuštěný v isopropyl alkoholu. ​​​​​​​

Zaujali jsme Vás?

Volejte na číslo +420 573 358 434 nebo piště na email g3@g3.cz .

Reference

Nahrazení tmelového lepidla oboustrannou vysoce pevnostní páskou VHB

Nahrazení tmelového lepidla oboustrannou vysoce pevnostní páskou VHB

Ochrana povrchu hliníkových štítků

Ochrana povrchu hliníkových štítků

Náhrada těsnícího tmelu páskou

Náhrada těsnícího tmelu páskou

Ozvěte se nám