Technologie strojových úprav

Disponujeme celou řadou technologií na zpracování nejrůznějších typů materiálů.

Během dvacetiletého působení na trhu jsme naše výrobní stroje dokázali přizpůsobit na míru naším požadavkům a potřebám našich zákazníků. Stále sledujeme nejnovější trendy v oblasti konvertingu a implementujeme je v našich podmínkách, abychom mohli vyjít vstříc požadavkům zákazníků. Hlavní částí naší produkce je sériová výroba, ale díky vysoké flexibilitě jsme schopni uspokojit i specifické ať už kusové či sériové zakázky. Součástí servisu naším zákazníkům je výroba vzorků a konzultace přímo u zákazníka.

Díky špičkovému strojnímu vybavení jsme schopni vyrábět velké milionové série, ale i malosériové zakázky v řádech kusů.

Vysekávání

Při vysekávání dochází k proseknutí samotného materiálu i nosné vrstvy, kterou může být silikonový papír či fólie. Výrobu vysekáváním jsme schopni přizpůsobit povaze materiálu a také velikosti Vaší zakázky.

Podrobnosti

Nasekávání

U nasekávání dochází pouze k naseknutí materiálu, který zůstává na nosné vrstvě, kterou může být silikonový papír či fólie. 

Hotové výrobky zůstávají po vyseknutí na roli, nebo archu, čímž je dosaženo velmi snadného odlepení výseku od podkladové vrstvy a je tak možno použít výseky např. při strojním zpracování.

Podrobnosti

Podélné řezání

Podélné řezání je prováděno na pásové pile a na speciálním stroji Imesa pro podélné řezání. Maximální tloušťka materiálu je až 250 mm.

Podrobnosti

Řezání laserem

Řezání materiálů ja např. protiskluzné pásky nebo silnější plasty, které není možné řezat na plotrech nebo vysekávat výsekovými nástroji.

Podrobnosti

Řezání plotrem

Řezací plotry přinášejí velkou variabilitu do naší výroby. Umožňují vyřezávat technicky velmi složité tvary, které mohou být vyseknuty kusově, ale i naseknuty na rolích.

Podrobnosti

Řezání na požadovanou šířku

​​​​​​​Velmi často se pří lepení páskou můžete setkat se situací, kdy Vám standardně vyráběné šířky pásek nebudou vyhovovat. Naše firma disponuje strojním vybavením pro řezání lepicích pásek, ale i mnoha dalších materiálů v rolích.

Podrobnosti

3D tisk

V roce 2019 jsme rozšířili strojový park o 3 kusy FDM (Fused Deposition Modeling) 3D tiskárny. Tato technologie tisku vytváří vrstvu za vrstvou zahřátím termoplastického materiálu.

Podrobnosti

Laminování

Laminování představuje proces, při kterém dochází ke spojování dvou nebo více materiálů za účelem využití různých vlastností jednotlivých materiálů v jednom výrobku. Disponujeme technologií pro jednostranné i oboustranné laminování.

Podrobnosti

Zaujali jsme Vás?

Volejte na číslo +420 573 358 434 nebo piště na email g3@g3.cz .

Ozvěte se nám