Laminování plastů a plastových dílů

Laminování představuje proces, při kterém dochází ke spojování dvou nebo více materiálů za účelem využití různých vlastností jednotlivých materiálů v jednom výrobku. Disponujeme technologií pro jednostranné i oboustranné laminování.

Dle požadavků zákazníka jsme schopni vybrat nejvhodnější typ laminačního lepidla a zajistit tak perfektní adhezi. U některých materiálů je nezbytně nutné pro dosažení perfektní adheze použít speciální přednátěr (primer), který vytvoří na povrchu mikrofilm pro ideální přilnutí.

Dalším způsobem je laminování s použitím tepla, kde se lepidlo zahřívá na požadovanou teplotu, která rovněž napomáhá k přilnutí lepidla na povrch materiálu.

Díky variabilnímu technickému vybavení jsme schopni laminovat jak jednotlivé kusy (plotny), tak i materiál v rolovém provedení. Maximální šíře vstupního materiálu pro laminaci je 1600 mm, největší možný průměr návinu materiálu je 440 mm.

Hotové výrobky se používají jako tlumící díly, samolepící těsnění, zvuková a tepelná izolace, nebo jsou dále zpracovávány na výrobu tvarových výseků dle výkresové dokumentace. 

Zaujali jsme Vás?

Volejte na číslo +420 573 358 434 nebo piště na email g3@g3.cz .

Ozvěte se nám