O společnosti

Jsme neustále se rozvíjející obchodní a výrobní společnost s tradicí již od roku 1998 a působností v České republice a na Slovensku.

Firma G3 je autorizovaným distributorem a preferofaným konvertorem materiálů 3M a mnoha dalších výrobců. Mimo společnosti 3M spolupracujeme i s dalšími světovými výrobci materiálů, jako je například společnost TESA, SCAPA, NITTO a další.

Naší předností a přidanou hodnotou je vysoká flexibilita, rozsáhlé skladové zásoby, silně prozákaznický přístup a tým proškolených odborníků, kteří dokáží individuálně, na základě požadavků a potřeb zákazníka, řešit a na míru navrhovat konkrétní aplikace. Při tomto používají dlouholeté zkušenosti a znalosti v oboru a také zázemí firmy, kde disponujeme různorodými výrobními zařízeními, které jsou na špičkové světové úrovni a které si konstruujeme sami sobě na míru, ale také odtrhovým zařízením, optickým měřícím přístrojem a dalším vybavením, které nám pomáhá v hledání nejlepšího řešení pro zákazníka. Tým našich obchodně technických zástupců je vždy připraven vyjet k zákazníkovi do firmy a hledat řešení přímo u něj tak, aby co nejlépe zapadlo do jeho procesu výroby a v ideálním případě ho ještě zefektivnilo, či případně zaškolit jeho zaměstnance na danou aplikaci za účelem dosažení co nejlepšího výsledku při výrobě koncového produktu.V roce 2019 jsme byli zařazeni mezi preferované konvertory 3M.


Kam směřujeme

Naším cílem je být spolehlivým, stabilním a dlouholetým partnerem našim zákazníkům a stále více a více s nimi spolupracovat při hledání řešení jejich požadavků a problémů a to na co možná nejužší úrovni.

Chceme se také neustále zdokonalovat v našich technických znalostech a dovednostech a nadále posouvat možnosti naší výroby, úroveň našich služeb a produktů a rozšiřovat naše know-how.Certifikáty


ISO 9001:2015

ISO 14001:2015

OHSHS 45001:2024Naše reference

V této sekci najdete ukázky úspěšných aplikací našich produktů.

Tyto aplikace jsou popsány od stanovení problému, přes návrh řešení a testování, až po úspěšné vyřešení.

Nabízíme Vám komplexní řešení a poradenskou činnost našich technických zástupců, kteří se vždy budou snažit najít řešení vašeho problému v oblasti lepení, těsnění a dalších průmyslových aplikací.

Nahrazení tmelového lepidla oboustrannou vysoce pevnostní páskou VHB

Nahrazení tmelového lepidla oboustrannou vysoce pevnostní páskou VHB

Lepení koupelnových doplňku pomocí výseku z oboustranné pásky

Lepení koupelnových doplňku pomocí výseku z oboustranné pásky

Ochrana povrchu hliníkových štítků

Ochrana povrchu hliníkových štítků